Приваблюйте цільову аудиторію за допомогою якісних зображень вашої продукції
3D візуалізація меблів
Відобразіть меблі з різних кутів
Покажіть ваші меблі з навдаліших ракурсів, щоб допомогти клієнту роздивитись продукт "у всій його красі".
Продемонструйте якість в найдрібніших деталях
Неперевершена якість дрібних деталей, таких як шви та стібки, текстура матеріалу і структура деревини підкреслюють усі переваги вашого продукту онлайн, та спонукають потенційного замовника до купівлі.
Навіщо використовувати комп'ютерні зображення?
Комп'ютерні зображення дозволяють заощадити час на підготовку каталога меблів та портфоліо на веб-сайті. На створення 3D-моделі виробу і рендеринг зображень, як правило, необхідно від одного до трьох днів.
Інвестиції в комп'ютерні зображення можуть допомогти вам значно скоротити маркетинговий бюджет. Ви можете використовувати готові 3D-моделі меблів у майбутніх оновленнях каталогів та рекламних матеріалів, як друкованих, так і онлайн.
Економія часу
Економія бюджету
Змінюйте текстури, матеріали, колір і форму 3D-моделей меблів незліченну кількість разів. Розміщуйте свої меблі в найрізноманітнішому 3D-оточенні - в інтер'єрі квартир, будинків, ресторанів, на терасах на вулиці, або, навіть, в оточенні лісу.
Немає необхідності створювати фізичну модель меблів для створення її 3D-прототипу. Просто відправте нам ескіз або фотографію предмету меблів, а все інше ми зробимо самі!
Гнучкість
Простота співробітництва
Ми створюємо 3D-рендери будь якого розміру і роздільної здатності, для будь якого розміру екрана та для різноманітних маркетингових цілей, включаючи соціальні мережі, портфоліо веб-сайтів, друковані та цифрові каталоги, рекламу для друку та ін.
Універсальне рішення
Ваші замовники бажають знати, чи будуть меблі пасувати до їхнього інтер'єру. Раніше нам завжди доводилося покладатися на свою уяву, можливості якої у значній мірі обмежені. Але сьогодні технологія CGI вирішила цю проблему появою 3D-візуалізації. Якщо ви бажаєте залишатися конкурентоспроможним на ринку, крокуйтке в ногу з часом цифрових привілеїв.
Це тренд
Оберіть ваш пакет
Мы прорахуємо ваш проект протягом 12 годин
3D-моделювання
Рендеринг меблів на білому фоні
Рендеринг меблів в інтер'єрі
Створення 3D-моделі меблів на основі фото і конструкторських креслень меблів
Створення якісного зображення ваших меблів на білому фоні
Відтворення ваших меблів в оточенні - в інтер'єрі або ж на вулиці
Made on
Tilda