МИ НЕ НАДАЄМО ПОСЛУГИ, МИ СТВОРЮЄМО ЕМОЦІЇ
ПРО НАС
В Genense ми прагнемо допомогти нашим діловим партнерам досягти поставлених цілей в презентаціях проектів за допомогою технології CGI. Для цього ми об'єднали мистецтво і науку, щоб створювати вражаючі зображення, здатні викликати "вау-ефект" на будь якого, навіть найвибагливішого, замовника. Наша команда завжди прагне цікавих завдань та нових викликів, котрі визначаються лише межами людської уяви. Ми щоденно докладаємо зусиль для вдосконалення наших навичок і якості наших послуг. Адже ми досягаємо успіху в своїй діяльності тільки в тому випадку, якщо ви процвітаєте в своїй.
Наша мета
За допомогою 3D-графіки наші спеціалісти налаштовують деталізовані сцени інтер'єру або екстер'єру будівлі, встановлюють в сценах віртуальні камери і правильне освітлення. Потім вони уточнюють композицію і узгодженість стилю, щоб все в зображенні виглядало збалансованим. Після цього 3D-художники застосовують текстури, кольори і матеріали, щоб зображення виглядало фотореалістичним і не відрізнялося від реальної фотографії.

Нарешті, щоб якнайкраще передати зовнішній вигляд квартири або екстер'єру будівлі, фахівці додають оздоблювальні матеріали (декоративні елементи, картини, квіти, книги та ін.).
Що являє собою 3D-візуалізація?
Коли вся робота виконана скрупульозно і грамотно, якість фінального результату не викликає сумнівів.

Проте, якщо вас щось не влаштовує в проекті, ви можете легко попросити внести всі необхідні виправлення. Хочете переставити або замінити меблі? Матеріали і забарвлення виглядає не так, як ви очікували або ж хочете зробити перепланування в квартирі? Ми теж можемо це зробити!
Вам потрібно лише залишити заявку, і ми будемо вносити індивідуальні зміни, поки проект не буде виглядати так, як ви бажаєте.


НАША КОМАНДА
Виконавчий директор
Директор з розвитку
Комерційний директор
Антон Петровський
Денис Борозенець
Роман Латиш
Олег Дмитрішин
Менеджер проектів
Made on
Tilda